VÝLETY

Pomůžeme vám naplánovat výlet, poradíme tajná místa

V naší partě máme nadšeného turistu, běžkaře, zeměpisce a přírodovědce v jedné osobě, Honzu. Ten nejen, že vám poradí, kam se nejlépe vydat, naplánovat trasu, ale také prozradí, kde co najít, kde a kdy co roste, kde je jaký kámen nebo kde se nachází nějaká pikantnost. A náš malý botanik Hubert vám možná prozradí svá tajná houbařská místa nebo dá tip, kde najít masožravé rostliny...

I Krkonoše se dají užít za babku

Když se řekne Krkonoše, spoustu lidí si představí davy turistů a vysoké ceny. To ale rozhodně není pravda. Někdy se stačí jen vydat opačným směrem a čekají vás panoramata, o nichž se vám ani nesnilo. A ani  k jejich objevování nebudete potřebovat peníze. Krkonoše sice nejsou tak obrovské jako Alpy, ale skrytých krás je tu nespočet a pořád je co objevovat. I my se stále vydáváme na výpravy do zapomenutých či stále ještě neobjevených míst, o nichž vám rádi povyprávíme.

Kde si nejlépe  užít s dětmi

Protože jsme sami rodiči dvou malých raubířů Huberta a Arnošta, máme pro vás mnoho tipů, co s dětmi v Krkonoších dělat za jakéhokoliv počasí. A když je opravdu hnusně a z Adélky se vám nechce, dítka můžou klidně běhat po chalupě horem dolem a hulákat, co jim hrdlo ráčí. Jsme odolní. Tedy pokud nemáme zrovna ubytované hosty, kteří mají rádi klid, to se musíme trochu krotit :)