POKOJE

V úpských peřejích

čtyřlůžkový suchý pokoj 

Se společným sociálním zařízením

        U Rýbrcoula               dvoupodlažní pokoj, v přízemí se nachází manželská postel, v podkroví pokojíček pro dětičky "Studniční hora". 

Se společným sociálním zařízením

U létajícího Vlacha

dvoupodlažní pokoj, v přízemí se nachází čtyři lůžka, v podkroví pokojíček pro dětičky "Sněžka". 

Se společným sociálním zařízení

U pašeráka

čtyřlůžkový pokoj

Se společným sociálním zařízením

Na rozcestí

V horním patře Adélky, mezi našimi čtyřmi pokoji, se nachází obývací prostor s pohodlným posezením a knihovničkou. Je z ní vstup do dvou koupelen, které jsou mezi pokoji sdílené.

Koupelna 1

Naše čtyři pokoje v patře se dělí o dvě koupelny. Pro dámy jsme vytvořili Koupelnu č. 1

Koupelna 2

Druhá koupelna je mužnějšího rázu, proto je určena hlavně pro muže. 

Apartmán

Pro hosty, kteří dávají přednost úplnému soukromí, je určen náš samostatný apartmán s pěti lůžky, vlastním sociálním zařízením, plně vybavenou kuchyní. K současným pěti lůžkům lze na přání přidat jednu přistýlku. Díky své poloze v přízemí je do něj přístup pro hosty se sníženou pohyblivostí (sociální zařízení nejsou upravena pro hosty na vozíku). Apartmán též vřele doporučujeme rodinám s kočárkem nebo hostům s pejsky.

Hospoda

Společenská místnost alias "Hospoda" je ideální pro večerní plánování vašich aktivit v Krkonoších, máme zde Krakonošovu knihovničku plnou informačních materiálů a jiného zajímavého čtení. 

V Hospodě je bar s pípou, kde je možné si po dohodě čepovat vlastní pivo (nebo třeba malinovku)

Hospoda je propojená s velkou plně vybavenou kuchyní, v níž má každý pokoj svou vlastní lednici a může se zde dosyta vydovádět v kulinářském umění.